Форма входу

Логін:
Пароль:

Пошук

Корисна інформація

Погода в Україні

Украинская Баннерная Сеть

Deposit Files

Статистика сайту

Друзі сайту

КНИГАРНЯ 'Є' - книжковий інтернет-магазин «Особистість» - Інтернет спільнота нового покоління Юри: фанфики и манга scouts Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка
...
П`ятниця, 19.04.2024, 16:13
Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Скульптри з води - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Mrlistown  
Форум » Photoshop » Уроки Photoshop » Скульптри з води
Скульптри з води
S@няДата: Субота, 27.03.2010, 17:23 | Повідомлення # 1
місцевий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Урок по створенню водяної скульптури

Крок 1
У просторах інтернету я знайшов вихідну фотографію з морським драконом (або морським коником), ви можете знайти будь-яке підходяще зображення для себе!
Тепер створимо новий документ з розширенням 1200х1600 пікселів, залийте фон чорним кольором, інакше нічого не вийде! І вставте туди нашу фотографію, найкраще знизити прозорість, для кращої видимості!

Крок 2
Тепер знайдемо зображення сплесків води, для цього відкриваєм Google картинки, і вводимо туди "сплески води", і завантажуйте потрібні, розмір зображення не має значення (але бажано трохи більше 300 пікселів), і бажано щоб фон за сплесками був однорідний (хочаб білий)

Крок 3
За допомогою Polygonal Lasso Tool вирізаємо шматок "сплеску", не обов'язково повторювати всі вигини і все таке, і вставляємо в наш документ, виглядати воно буде приблизно так!

Крок 4
Тепер почнемо хімічити, нам потрібно перевести шар зі сплеском в чб режим, для цього тиснемо комбінацію клавіш Ctrl-Shift-U, потім потрібно виставити авто-лвелс, тиснемо Ctrl-Shift-L, зображення автоматично підправить яскравість, потім якщо фон БІЛИЙ, нам потрібно інвертувати колір, для цього тиснемо Ctrl-I, і переводимо режим накладення шару на Lighten. Має вийти таке ...

Крок 5
Тепер ми будемо визначати форму, для цього тиснемо Ctrl-T, і починаємо маніпулювати сплеском так що б підлаштувати його під краю нашого зображення, краще всього використовувати Free-Transform, повторюйте кроки 3 і 4, до тих пір, поки не зробите контур! Дивіться на мій малюнок

Як ви бачите, у мене вже є готовий контур, не забувайте користуватися гумкою щоб стерти не потрібні краї!

Крок 6
Передостанній крок, в якому я робив "нутрощі", знову також повторюйте кроки 3 і 4.

Все, сподіваюся у вас все вийде.
А ось мій результат, і ще одна картинка в подібному стилі!

 
Форум » Photoshop » Уроки Photoshop » Скульптри з води
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: